Dnes je utorok, 26.január 2021, meniny má: Tamara
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Vzťahy mileniek so ženatými mužmi, ktoré vydržali

november 14, 2020 - 21:07
Byť milenkou je doslova prehlásenie o tom, že si spokojná na druhej koľaji. To sa skutočne máš rada tak málo? Prečo by si dobrovoľne vstupovala do vzťahu, ktorý od začiatku nemáš ani trochu pod kontrolou?
Foto: 
shutterstock.com

Sú milenecké vzťahy, ktorých trvácnosť je kratšia než žmurknutie. Potom sú tu ale tajné vzťahy snáď na večnosť. V čom je ich tajomstvo?

Ak je milenecký vzťah založený na vzájomnej úprimnosti a vopred určenom pláne fungovania, dvíha sa tým pravdepodobnosť toho, že potrvá hodnú chvíľu. Naopak, ak si ako milenka denne kŕmená rečami typu „opustím svoju manželku, lebo pri tebe som skutočne pochopil, čo znamená byť zamilovaný“, na tvojom mieste by som to nebrala ako hotovú vec. V skutočnosti to je krajšie povedané „potrebujem sex, no nie s mojou ženou“. Existujú však aj prípady, kedy to muž myslí ozaj vážne a áno, rozvedie sa, no takáto situácia prichádza veľmi ojedinele. 

hgcv.jpg

Foto: 
shutterstock.com

 Spolužitie milenky a ženatého muža si žiada ukrojenie z nárokov a požiadaviek v prípade oboch strán. Držia sa v rovine, kedy ide skutočne o fyzický pôžitok, miestami spríjemnený spoločným pobytom v nejakom wellnesse. Vyhovuje im sloboda, ktorú v tomto vzťahu zažívajú. Pocit, že sa nemusia nikomu spovedať a popritom si splnia svoje potreby je postačujúci. Ak sú na rovnakej vlne, milenecký vzťah môže trvať roky.

- - Inzercia - -