Dnes je utorok, 19.január 2021, meniny má: Drahomíra, Mário
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Plusy a mínusy posielania „nudes“

november 13, 2020 - 14:35
Techniky okorenenia vzťahu sa pomocou zlepšovania vo svete technológii neustále posúvajú vpred. V súčasnosti mnoho ľudí využíva možnosť posielania „nudes“, a teda správ s nahými fotkami.
Foto: 
shutterstock.com

Sextovanie prichádza s výhodami ale aj nevýhodami. Dôležité je, povedať si vôbec dôvod, prečo si ľudia medzi sebou posielajú nudes. V prvom rade ide o novú alternatívu, a kto už dnes nemá rád nové veci? Partneri si tak svoj vzťah udržiavajú vo vzrušujúcej rovine a dokážu jeden druhého zakaždým niečím prekvapiť.

Plusy

Ak berieme do úvahy, že tvoríš pár s niekým, s kým vás rozdeľujú stovky až tisícky kilometrov, posielanie nudes je dobrou možnosťou ako posilňovať váš sexuálny život. Stáva sa však, že v tomto prípade máme aj postranné úmysly. Vzťah na diaľku okrem iného, spôsobuje aj neistotu či paranoju. Tým pádom posielanie „nahotiniek“ nie je len prostriedkom potešenia tvojej polovičky, ale aj poistkou. Frajera svojimi fotkami prinútiš nad tebou premýšľať intenzívnejšie, čím mu skrátiš zcestné myšlienky o hľadaní náhrady. Ďalším plusom je napríklad zvádzanie, jemná provokácia, predpríprava na večer a podobne.

ighb.jpg

Foto: 
shutterstock.com

Mínusy

Začalo to byť pre teba príliš lákavé? Neboj sa, objaví sa háčik. Ako sme hovorili už na začiatku, sextovanie má aj svoje nevýhody. Medzi ne patrí napríklad únik súborov zo systému či hackeri. Existujú aj situácie kedy sa prejaví tvoja nedbalosť a partnerova hlúposť.

Poznáš to, píšeš si s chalanom a máš z toho stresy. Čo urobíš ako správna žena v strese? Pošleš najlepšej kamoške screenshot. Ups, ty si síce obrazovku odfotila a obrázok odoslala, no on tak trochu zaparkoval v inej konverzácii. Moderné aplikácie ti poskytujú možnosť zrušenia odoslania, ale pri tvojom šťastí to pri tejto konkrétnej apke neplatí. Po tomto už môže nastať iba moment, kedy sa tvoj drahý šuhaj zachová ako totálny hlupák a z fotiek, ktoré mu ty súkromne poskytneš, urobí verejnú galériu.

Ako sa teda vyvarovať nešťastiu?

Nikdy si nefoť tvár, používaj neutrálne pozadie (neverila by si ako rýchlo ľudia dokážu prísť na to, kto je na fotke podľa fotiek, či plagátov na stene), pozor na tetovania alebo iné poznávacie znamenia a čo je najpodstatnejšie, uisti sa, že tvoj partner je mentálne vyrovnaný. Mohol by totiž veľmi nepekne otočiť tvoj dobrý úmysel na rozsiahly problém. 

- - Inzercia - -