Dnes je utorok, 19.január 2021, meniny má: Drahomíra, Mário
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Kde začína nevera

november 11, 2020 - 21:01
Nevera je vo všeobecnom ponímaní charakterizovaná ako cudzoložstvo alebo milostný pomer pomimo vzťahu, či manželstva. Na neveru sa každý díva so svojej optiky, preto je úplne normálne, že pohľad na to, odkiaľ ju definujeme, je subjektívny.
Foto: 
shutterstock.com

Pre niekoho nevera začína sexom. Na druhej strane sa nájdu aj takí, ktorí za podvádzanie považujú už aj lajk na fotke cudzej ženy. Túto teóriu by sme mohli pokladať za neprimerane dramatickú. Berieme do úvahy nepríjemný pocit spojený s pochybami o tom, či pre svojho partnera nie sme dosť príťažlivé, ale ak sa na to pozrieme racionálne, lajk automaticky neznamená, že premýšľa o výmene za „novší model“.

Nevera je obojstranná záležitosť. Rovnako zohľadňujeme aj fyziologické potreby. Takže ak sa prechádzaš so svojim drahým po ulici a on žmurkne práve v okamihu, kedy vás obchádza nejaká „strela“, neber to ako ukazovateľ snahy vytočiť ťa do nepríčetna. Hlavne keď vieme, že slovenské ženy sú jedny z najkrajších. Predstav si toho muža ako veľmi sa musí snažiť nežmurkať v davom prepchatej ulici, lebo nechce vyjsť za idiota, ktorý pokukuje po iných, zatiaľ čo ťa drží za ruku. 

xkvjb_nx.jpg

Foto: 
shutterstock.com

Samozrejme to neznamená, že túto možnosť bagatelizujeme. Môže sa stať, že chlap podobným spôsobom maskuje slinky a odrazu chytí masívnu potrebu rozžmurkať sa, pretože cíti, že ak to neurobí, vyschnú mu očné buľvy. Každopádne platí, že nevera síce nemusí začínať okamžite lajkom, no pokračujúce štádiá typu bozkávanie, tajné písanie a podobne, by mali byť neakceptovateľné.

- - Inzercia - -