Dnes je utorok, 01.december 2020, meniny má: Edmund
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

PRÍBEH: Partner ma už nechce viac vidieť. Dôvod netuším

august 17, 2020 - 18:00
Pred niekoľkými týždňami moja kamarátka organizovala rozlúčku so slobodou. Odvtedy sa môj partner so mnou nerozpráva a dokonca mi stručne naznačil, že v jeho živote nemám viac miesto.

...pravdou ale je, že dôvod nepoznám. Z tej noci mám totiž okno. Pamätám si niekoľko zastávok v bare, perfektnú zábavu, pánsky striptíz, potom si nespomínam už na nič :-( Vraj som išla domov taxíkom. Prebudila som sa až doma - na druhý deň okolo obeda, s veľkou "opicou" a odkazom na stole, že partner mi dáva dva dni na to, aby som si zbalila všetky veci a odišla. Vraj som ho fatálne sklamala a s takou ženou už nemieni byť ani o minútu dlhšie. Čo som to len urobila?!

Nedarí sa mi s ním spojiť

Odišla som späť k mame. Samozrejme, volala som mu hneď niekoľkokrát. Bez úspechu. Skúšala som telefonovať aj jeho kamarátom, známym i sestre, no dozvedela som sa len to, že je v poriadku, avšak nechce o mne počuť. Milana si prirodzene zastávajú, keďže náš vzťah trval niečo vyše roka a ja som skôr ten cudzí element. Teraz navyše ten, ktorý mu, hoci nevedomky, ublížil, ale ja netuším, čím. 

Jediné, čo po tom všetkom peknom žiadam, je pár minút rozhovoru. Neviem, čo som spravila a ak je to naozaj také strašné, nechám Milana ísť. No kým netuším, čo sa stalo, a prečo mi po roku absolútne bezproblémového vzťahu zrazu nevie prísť na meno, nedokážem sa s rozchodom zmieriť.

Zľahla sa po ňom zem

Milana som sa pokúšala vyhľadať taktiež osobne. Na našej nedávnej, spoločnej adrese sa nezdržiava. V práci mi povedali, že má dovolenku, u rodiny vraj nebýva, no a všetkých jeho kamarátov ani nepoznám. Na sociálnej sieti si ma zablokoval, odoslané e-maily sa mi vracajú naspäť ako nedoručené. Na správy neodpovedá, telefón mi nedvíha, som zúfalá.

Milan, ak čítaš tieto riadky, pretože už párkrát som ťa videla čítať články na tejto stránke, prosím ozvi sa mi. Poznať pravdu, vedieť príčiny a zároveň prijať následky svojich činov, je prirodzené a veľmi oslobudzujúce. A ja to naozaj rada urobím, len potrebujem vedieť, prečo. Ďakujem...

Tvoja Dominika (31) ... veď ty vieš 

- - Inzercia - -