Dnes je sobota, 16.január 2021, meniny má: Kristína
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Horoskop od 26. februára do 03. marca

február 25, 2020 - 20:00
Týždeň je v znamení Rýb. Je vhodný na rôzne finančné transakcie, riziko strát spôsobených nečakanými udalosťami je veľmi nepravdepodobné.
Foto: 

Toto výnimočne priaznivé postavenie hviezd by mali využiť predovšetkým realitní makléri, ale dariť sa bude aj súkromným osobám, predávajúcim alebo kupujúcim nehnuteľnosť. Hviezdy budú nápomocné aj tým, čo sa rozhodujú o zmene pracovného pôsobiska. Mnohí dostanú výhodné a zaujímavé ponuky, ktoré sa tak skoro nezopakujú.

Baran 21. 3. – 19. 4.

Po náročnom a vyčerpávajúcom týždni prichádza veľmi priaznivé obdobie. Zažijete krásne chvíle v kruhu najbližšej rodiny. Dni plné harmónie vám umožnia vysvetliť si nedorozumenia, ktoré ste riešili v uplynulých mesiacoch. 

Býk 20. 4. – 20. 5.

Ak uvažujete o zásadnej životnej zmene, nastal správny čas. Nečakane dostanete ponuku, ktorá bude taká výhodná, že ju ani nebudete môcť odmietnuť. Neváhajte, aj keď vás budú mnohí od toho odrádzať. Prípadné nie by ste trpko oľutovali.

Blíženci 21. 5. – 21. 6.

Už dlhšie máte pocit, že prešľapujete na jednom mieste a nič, čo by vás motivovalo k ďalšiemu kariérnemu rastu, sa nedeje. Najbližšie dni však dôjde k zásadnej zmene. Črtá sa pred vami dlhšia pracovná cesta, ktorá by mohla byť rozhodujúcim momentom. 

Rak 22. 6. – 22. 7.

Potrápia vás zdravotné problémy, ktoré nebudú síce život ohrozujúce, ale zabránia vám uskutočniť plány. Nevešajte hlavu, nič vám neujde. Práve naopak. Drobnými prekážkami sa vás len osud snaží zastaviť pred neuváženým krokom.

Lev 23. 7. – 22. 8.

Stane sa čosi, čo otrasie vašou bezstarostnosťou a prílišným sebavedomím.  Počas istej spoločenskej udalosti zistíte, že aj vy máte soka a veľmi nebezpečného. Dotyčný možno nemá váš šarm, ale môže vašej polovičke ponúknuť čosi iné.

Panna 23. 8. – 22. 8.

Pomaly strácate pôdu pod nohami a máte pocit, že kopiace sa úlohy vás pomaly oberú aj o posledné zvyšky energie. Uvedomte si, že práca nie je jediná životná náplň človeka a doprajte si čas na oddych. Inak vás k nemu donútia zdravotné problémy.

Váhy 23. 9. – 23. 10.

Už dlhšie sa necítite vo svojej koži a máte pocit, že na pracovisku vás všetci prehliadajú. Nebojte sa vysloviť svoje pocity nahlas a položte si otázku, či je táto práca pre vás skutočne tá pravá. Úprimná odpoveď vás možno donúti prehodnotiť priority.

Škorpión 24. 10. – 22. 11.

Hoci nemáte vo zvyku vyhýbať sa ťažkostiam a viete plávať aj v mútnych vodách, nasledujúce dni preveria vašu odvahu. Vy to však ustojíte so cťou a vyjdete z toho ako víťaz. Minimálne morálny. Nezabúdajte na starú pravdu – čo ťa nezabije, to ťa posilní.

Strelec 23. 11. – 21. 12.

Pociťujete prázdno v srdci a vákuum sa snažíte zaplniť rôznymi nezáväznými vzťahmi. Otvorte však oči a predovšetkým srdce dokorán a zistíte, že vo vašom okolí je osoba, ktorá sa usiluje o vašu priazeň, no vy ju prehliadate. Verte, je to tá pravá.

Kozorožec 22. 12. – 20. 1.

Na obzore sú nádherné dni naplnené šťastím, o ktorom ste dlhšie snívali. Radosť, ktorú čoskoro prežijete, bude dvojnásobná, lebo bude nečakaná. Pravdepodobne vás požiada o ruku partner, s ktorým už roky žijete vo voľnom vzťahu.

Vodnár 21. 1. – 18. 2.

Prestaňte sa sústavne mračiť a sťažovať sa na všetko a na všetkých. Prenášate tým negatívnu energiu aj na svoje okolie, ktoré sa vám môže obrátiť chrbtom vo chvíli, keď jeho podporu budete najviac potrebovať. Pokúste sa pozrieť na veci z iného uhla pohľadu.

Ryby 19. 2. – 20. 3.

Strach a nedôvera, ktoré sú zakorenené hlboko vo vašej duši, vám bránia uskutočňovať plány, ktoré ste si predsavzali. Prestaňte snívať a konajte. Hviezdy sú vám také naklonené, že aj najriskantnejší krok bude pre vás prínosom.

- - Inzercia - -