Dnes je sobota, 16.január 2021, meniny má: Kristína
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Horoskop od 26. - 31. januára

január 19, 2020 - 18:00
Pokojný týždeň bez väčších otrasov môžu narušiť len mierne vibrácie planét na jeho konci, ktoré by mohli spôsobiť duševnú rovnováhu zvlášť u narodených vo vodných znameniach.
Foto: 

No nemusí to byť v negatívnom zmysle slova. Je možné, že na obzore sa vynára nová láska, ktorá vami doslova otrasie. Pre mnohých to bude štart do nového života a partner, ktorého v najbližšom období stretnete, je ten skutočne pravý a jediný.

Baran 21. 3. – 19. 4.

Nečakaný prírastok do rodiny alebo výhra v tipovacej hre vás doslova vyvedie z miery a radosťou budete bez seba. No nenechajte sa dlho unášať na vlnách snov a vráťte sa čím skôr do reality. Myslite na to, že ani šťastné udalosti sa bez racionality nezaobídu.

Býk 20. 4. – 20. 5.

Čas strávený pasívnou zábavou pri počítačových hrách alebo televíznej obrazovke sa vypomstí nadbytočnými kilami a znepríjemní pohľad do zrkadla. Začnite s tým niečo robiť skôr, ako zistíte, že musíte vymeniť celý šatník.

Blíženci 21. 5. – 21. 6.

Málokto má za sebou také búrlivé novoročné oslavy ako práve vy. No už je najvyšší čas, aby ste sa vrátili do normálneho režimu a začali brať vážne pracovné povinnosti. V opačnom prípade sa môže stať, že toto bude pre vás ten z menej príjemnejších rokov.

Rak 22. 6. – 22. 7.

Nesľubujte niečo, o čom vopred viete, že to nemôžete splniť. Zbytočne tým znižujete vlastnú dôveryhodnosť. Týka sa to aj oblasti lásky. Flirt, ktorý nemyslíte vážne, sa vám môže v budúcnosti nepekne vrátiť.

Lev 23. 7. – 22. 8.

Vlastnou pohodlnosťou sa môžete pripraviť o mimoriadnu príležitosť, ktorá by mohla na dlhý čas vyriešiť vaše finančné problémy. Pozorne sledujte dianie vôkol seba a neodmietajte ponuky, ktoré sa viac nemusia zopakovať.

Panna 23. 8. – 22. 8.

Nenechajte sa vyprovokovať malichernosťou vzdialeného príbuzného, ktorý sa bude snažiť nanútiť vám pocit viny za niečo, čo sa dávno vyriešilo. Snaží sa vás  manipulovať, aby dosiahol čosi vo svoj neoprávnený prospech.

Váhy 23. 9. – 23. 10.

Chystáte sa na dlhšiu cestu, zmeniť prácu alebo sa sťahujete na nové neznáme miesto? Nech vám prinesie do života zásadnú zmenu čokoľvek, nemusíte mať ani najmenšie obavy. Šťastena je na vašej strane a usmieva sa na vás.

Škorpión 24. 10. – 22. 11.

Budete priam nabití pozitívnou energiou a dobrými nápadmi, ktoré vám pomôžu prekonať aj prípadné ťažkosti nasledujúcich dní. Vďaka tomu sa vám podarí dokončiť pracovnú úlohu, s ktorou ste si už dlhé mesiace nevedeli poradiť.

Strelec 23. 11. – 21. 12.

Nečakajte na zázrak. Vyhrňte si rukávy a pustite sa do realizácie nápadu, ktorý vo vás dlhší čas drieme. Verte intuícii, ktorá navráva, že sa určite nemýlite a táto zmena je pre vás nevyhnutná.

Kozorožec 22. 12. – 20. 1.

Dobré predsavzatia prinesú len vtedy pozitívne zmeny, keď ich budete dôsledne napĺňať. To si však vyžaduje pevnú vôľu a silu odolať pokušeniam. Ak sa vám to však podarí a dovediete svoje zámery do úspešného konca, určite nebudete ľutovať.

Vodnár 21. 1. – 18. 2.

Zmáhajú vás pochybnosti o tom, či žijete v správnom vzťahu a či ten človek po vašom boku je skutočne ten pravý. Nájdite odvahu a buďte k sebe úprimní. Ak bude odpoveď váhavá, prípadne negatívna, mali by ste sa nad tým vážne zamyslieť.

Ryby 19. 2. – 20. 3.

Hviezdy vás nabádajú k ostražitosti a radia premyslieť si každé vážne rozhodnutie. Myslite na to najmä v nasledujúcich dňoch, kedy budete mimoriadne náchylní skĺzavať do dobrodružstiev, ktoré sa ani zďaleka nemusia skončiť šťastne.

- - Inzercia - -