Správa s upozornením

Možnosť odosielať tento formulár bola ukončená.
Dnes je utorok, 01.december 2020, meniny má: Edmund
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

SÚŤAŽ /ukončená/: Odhaľte kód bohatých ľudí

október 16, 2019 - 15:04
Poradíme, ako sa stať bohatým. Lepšie povedané, poradí vám Andy Winson, mentálny kouč, ktorý už niekoľko rokov organizuje tréningy Tajomstvo mysle bohatých. Už 18. októbra bude jeho trojdňové podujatie aj v Bratislave. Ako špeciálny hosť vystúpi na akcii aj pani Mária Reháková, generálna riaditeľka vydavateľstva STAR production a ďalší hostia.

Andy Winson je Slovák, ktorý má za sebou úspešnú prácu v nadnárodnej firme. Vzdelával ľudí, ako byť úspešný vo svojej profesii, ako získať viac klientov. V USA absolvoval niekoľko školení o finančnom svete. Dnes má vlastnú Akadémiu Andyho Winsona a tvrdí, že človek sa môže naučiť, ako sa stať bohatým. „Ak sa má zmeniť váš finančný život, najskôr sa musí zmeniť váš vnútorný svet a prežívanie,“ hovorí Andy. A vie, o čom hovorí. Aj on sa po kríze v roku 2009 ocitol bez peňazí. A dokonca vtedy s rodinou žil v cudzej krajine, v Rumunsku. No, nevzdal sa. Naopak, začal na sebe pracovať – rozmýšľať, čo musí človek urobiť, aby k nemu prichádzali peniaze. Položil si otázky – Čo robia tí úspešní inak? Čo z nich robí magnet na peniaze? „Tajomstvo je odhalené. Majú nastavený svoj mentálny finančný kompas na bohatstvo a osvojili si milionársku myseľ,“ odpovedá Winson. Na jeho trojdňovom tréningu sa dozviete viac. Ide o podujatie nabité užitočnými cvičeniami, overeným know-how, stratégiami a emocionálnymi zážitkami, vďaka ktorým si osvojíte „kód bohatých“ ľudí.

Mária Reháková prezradí, prečo je úspešná

Ako špeciálny hosť vystúpi na podujatí aj generálna riaditeľka nášho vydavateľstva, pani Mária Reháková. „Je pre mňa synonymom dámy, ktorá je úspešná, ktorá má nielen vonkajší úspech, ale aj zázemie rodiny. Je to osoba, ktorá čoho sa chopí, to dotiahne do úspešného konca. Je vzorom pre mnohé ženy, pretože dokázala zladiť biznis a rodinu. To je obrovská inšpirácia, a preto obdivujem pani Rehákovú,“ uvádza Andy Winson.

Rozhovor s týmto zaujímavým mentálnym koučom si môžete prečítať v aktuálnom vydaní týždenníka SLOVENKA.

VÝHERCOVIA:

Dana Hanusková, Zvolen
Jaroslava Brorson, Púchov

- - Inzercia - -