Dnes je sobota, 16.január 2021, meniny má: Kristína
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Erotogénne zóny podľa znamenia. Aké dotyky ho rozpália?

júl 30, 2018 - 11:21
Či už máte v náručí dlhoročného partnera alebo sa chystáte prežiť prvú spoločnú noc s novou známosťou, nasledujúce odporúčania sa zídu všetkým ženám bez rozdielu.
Foto: 
Shutterstock

Prezradíme vám totiž, akými dotykmi si omotáte váš proťajšok okolo prsta. Napovie vám to jeho dátum narodenia.

Každý z nás je iný, máme rôzne erotické fantázie i sexuálne preferencie. No minimálne čo sa znamenia zverokruhu týka, môžete ísť tak povediac na istotu.

Baran

Najcitlivejšími miestami na tele mužov narodených v znamení Baran sú tvár a hlava. Možností, ako partnera rozpáliť, máte hneď niekoľko. Vyskúšajte bozky na zavreté očné viečka, ústa či ušné lalôčiky. Ak k tomu pridáte hladkanie po čele a vo vlasoch, nemôžete šliapnuť vedľa.

Býk

Máte doma „býka“? Zamerajte sa na jeho šiju. Ukážte mu vaše ženské pozadie a nestráňte sa sexu odzadu. To je presne to, po čom vaša láska túži.

Blíženci

Samozrejme nejde o jedinú erotogénnu zónu, avšak tou najsilnejšou u mužov v znamení Blíženci sú ruky - a to od ramien až po končeky prstov.

Rak

Rak si nevie vynachváliť milovanie vo vani s príjemne teplou vodou, do ktorej bol navyše pridaný voňavý esenciálny olej. Ak budete počas spoločného leňošenia partnera škrabkať po chrbte a bokoch, zakrátko ho dostanete do vytrženia.

Lev

Aj majestátny lev má svoje slabé, respektíve erotogénne miesta. Ako už možno tušíte, sú to boky, chrbát a vnútorná strana stehien. Pri ich hladení bude priasť ako mačka.

Panna

V prípade mužov v znamení Panna spomenieme zónu rozkoše, ktorú sme tu zatiaľ nemali. Je ňou hladenie po bruchu, hrudi a spodnom brušku. Nič nepokazíte, pokiaľ sexuálny zážitok „natiahnete“ dlhšou predohrou.

Váhy

Čím sa stanete neodolateľnou milenkou pre tohto muža? Jednoznačne nasmerovaním dotykov na dolnú časť jeho chrbta, lepšie povedané malý kúsok nad zadkom.

Škorpión

Údajne nezabudnuteľní milenci, ktorí sú na sexe doslova závislí. Pri milovaní vyhľadávajú experimenty a zbožňujú akékoľvek dotýkanie sa pohlavných orgánov a konečníka.

Strelec

Takmer identické body túžby ako u mužov v znamení Lev. Strelec ukrýva najcitlivejšie miesta na krku, bokoch a vnútorných stranách stehien. Skúste ho po nich jemne štekliť jazykom a zistíte, akú lavínu túžby v ňom prebudíte.

Kozorožec

Poslednú trojicu otvára znamenie Kozorožec. S akými dotykmi sa pre neho stanete nezabudnuteľnou milenkou? K každým jedným pod podmienkou, že nevynecháte hruď, boky a jemne sa mu pohráte i s vlasmi. 

Vodnár

Pre toto vodné znamenie je vzájomné trenie nahých tiel synonymom slasti a erotického zážitku. Ak k tomu pridáte masáž chodidiel a orálny sex, partner na vás bude vždy rád spomínať.

Ryby

Hoci sú považovaní za snílkov, v rámci sexu bývajú až prekvapivo nebojácni. Nie nadarmo sa o mužoch v tomto znamení hovorí ako o prvotriednych milencoch. Hruď a krk sú presne tie miesta, na ktorých dráždenie sa pri najbližších spoločných intímnostiach zamerajte.

- - Inzercia - -