Dnes je pondelok, 27.jún 2022, meniny má: Ladislav, Ladislava
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

10 vecí, ktoré dokážu pokaziť vašu dovolenku

jún 20, 2022 - 14:00
V istom prieskume sa 1500 respondentov spytovali na veci, ktoré im môžu pokaziť dovolenku. Ukazuje sa, že takmer každý človek by si ľahko mohol vymyslieť zoznam, s ktorým sa počas dovolenky stretol a pokazil si tak trochu zábavy. Toto je 10 najčastejšie spomínaných nepríjemností.
Foto: 
shutterstock
1. Zlé služby / nepriateľský personál
Ukázalo sa, že personál vám môže spríjemniť alebo pokaziť dovolenku. Získanie vynikajúcej služby vynahrádza množstvo iných nepríjemností. Cítiť sa ako doma a vítaní je jedným z najviac oceňovaných prvkov dovolenky. Kedykoľvek toto chýba, môže nastať problém.
2. Nepohodlné postele
Počas dovolenky veľa spíte. Nepohodlná posteľ môže zničiť váš spánok, čo výrazne ovplyvňuje vašu náladu počas dňa.
3. Drahé
Nízka cena, ktorú zaplatíte za cestu do cieľa, nie je zárukou sumy, keď sa tam nakoniec dostanete. Ak sú jedlo a nápoje drahé, môže to mať negatívny vplyv na vašu zábavu.
4. Zlé jedlo
Okrem drahých jedál a nápojov hrá dôležitú úlohu aj kvalita potravín. Najmä keď ste si rezervovali all inclusive balíček a kvalita jedla je nízka, môže to byť poriadna otrava.
5. Hluční ľudia
Zvuky prichádzajúce zo susednej miestnosti, hlasní hostia v reštaurácii alebo kričiace deti počas raňajok. Iní ľudia môžu byť počas vašej dovolenky veľmi výrazným a negatívnym faktorom.
6. Drahé/zlé WiFi
Aj keď je dovolenka určená na odpojenie od práce, v našom prieskume sa často spomína zlé alebo drahé WiFi. Zlý príjem alebo účtovanie veľkého množstva peňazí je jednou z vecí, ktoré ľudia skutočne nenávidia.
7. Malá kúpeľňa
Malá kúpeľňa vie poriadne potrápiť. Respondenti rozprávali príbehy o stiesnených záchodoch, sprchách, ktoré zvyknú zamočiť celú kúpeľňu a bez miesta na odloženie toaletných potrieb.
8. Počasie
Ak si objednáte tropickú dovolenku alebo si chcete ísť zalyžovať, počasie hrá dôležitý faktor. Žiadne slnko alebo sneh, vtedy, keď ich chcete vám naozaj môžu pokaziť výlet.
9. Nevyzerá ako na obrázkoch
Všetci vieme, že obrázky online či v brožúre sú krajšie, než v skutočnosti sú. No niekedy je realita úplne iná ako na obrázkoch. Skutočný problém!
10. Šialené časy odchodov/príchodov
Skvelá ponuka na vašu dovolenku? Je šanca, že odlet sa uskutoční naozaj skoro ráno. Z 10-dňového výletu sa zrazu stane 9-dňový, pretože 10. deň strávite výlučne cestovaním.
Stavte na recenzie skúsenejších a nenechajte sa obrať o svoje dni zaslúženého oddychu.
 

- - Inzercia - -