Dnes je pondelok, 27.jún 2022, meniny má: Ladislav, Ladislava
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

5 signálov, že sa váš bývalý nakoniec vráti

február 03, 2022 - 14:00
Po čerstvom rozchode s niekým, koho milujeme, sa zvykneme pýtať samých seba, či je to naozaj koniec. Tajne v kútiku duše dúfame, že je ešte predsa len šanca na návrat. Hľadáme, a veľakrát si nahovárame drobné skryté znamenia, že má náš bývalý partner o nás ešte záujem. Pozrite sa na jasné signály, že máte pravdu.
Foto: 
shutterstock

Hneď má nový vzťah 

U žien po rozchode priam očakávame, že preplačú celú noc do vankúša, zatiaľ čo u mužov je táto téma tabu. Preto ženy po ťažkom rozchode idú ďalej ucelenejšie a silnejšie a muži proste len idú. Kompenzujú si to rozličnými spôsobmi. Ak ste sa dozvedeli, že váš bývalý partner je hneď v novom vzťahu, chce pravdepodobne len vyplniť prázdnotu, ktorá ostala po bolestivom rozchode. 

Je príliš aktívny na sociálnych sieťach 

Neustále vám lajkuje či komentuje fotky? Zverejňuje fotky zo zábavných večierkov? Pravdepodobne tým chce dokázať, že sa pohol ďalej. Opak však väčšinou býva pravdou. Protikladom lásky nie je nenávisť, ale ľahostajnosť. Takýmito aktivitami na sociálnych sieťach dáva jasne najavo, že mu ľahostajná nie ste. 

Ste v kontakte 

Má vaše číslo v telefóne a na sociálnych sieťach ste stále priatelia? Ak by vás prestal sledovať na sociálnych sieťach znamená to, že na vás chce zabudnúť a posunúť sa ďalej. Zostať hoci len v takomto spojení nemusí byť vždy najvhodnejšie. Znamená to, že si nechávate otvorené dvere na pripadnú komunikáciu v budúcnosti. To vám môže brániť v definitívnom ukončeniu vzťahu. 

Váš rozchod bol priateľský 

Nerozišli ste sa kvôli niečomu vážnemu ako nevera či odlišné životné cesty? Premýšľate o tom vzťahu a napádajú vás len pekné a príjemné spomienky? Potom je veľká šanca, že to tak vníma aj opačná strana. Niekedy to chce len čas, aby ste si uvedomili a pochopili, že chcete byť naozaj spolu. 

Má stále vaše veci 

Mať doma veci svojho ex je silný znak toho, že máte medzi sebou ešte nedokončené záležitosti. Vrátenie vecí je skvelá zámienka na opätovné stretnutie. Ak vám ich hneď na druhý deň po rozchode neprišiel doniesť, je tu nádej, že sa dáte znovu dokopy. 

- - Inzercia - -